Yaklaşık sonuç bulundu (0,58 saniye)

Film Rehberi - Muuvy
muuvy.tumblr.com

İzlediğim filmlerin listesi

Dünya Kupası Topları
Dünya Kupası Topları

Mahalle arasında futbol oynayabilmiş jenerasyonun futbol topu denilince ilk aklına gelen ve günümüzde klasik futbol topu tanımının karşılığı olan Adidas Telstar ile başlayan futbol topu merakım son yıllarda şaşırtıcı derecede kötü tasarımlar nedeniyle azalsa da koleksiyonumu tamamlamak amacıyla oluşturduğum listeyi görüntüleyebilirsiniz.

Saat Rehberi - Vootch
vootch.tumblr.com

Beğendiğim saat tasarımları

Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film Animasyon Festivali
Dumlupınar Üniversitesi Sunumu

28 Nisan 2012 tarihinde Dumlupınar Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon Festivali kapsamında davet edildiğim etkinlikte yaptığım sunumu görüntüleyebilirsiniz.

12. Genç Beyin Fırtınası
DEÜ GSF Grafik Bölümü 12. Genç Beyin Fırtınası Atölye Çalışması

11 Nisan 2012 tarihinde DEÜ GSF Grafik Bölümü 12. Genç Beyin Fırtınası kapsamında Dokuz Eylül Güzel Sanatlar fakültesi öğrencileri ile gerçekleştirdiğimiz atölye çalışmasının çıktısıdır.

Grey - Kısa Film
Animasyon

Günümüz tüketim çılgınlığını ve yükselen inşaat bloklarını konu edinen "motion graphic" çalışmasını görüntüleyebilirsiniz.

Protırt 02
Stop Motion Çalışması

2007 yılında Tırt prodüksiyon adıyla yaptığımız 2 stop motion animasyon çalışmasının ikincisi. 2008 yılında düzenlenen uluslararası resfest dijital film festivalinde Türkiye seçkisinde yer aldı ve o dönem düzenlenen birçok festivalde gösterildi.

Protırt 01
Stop Motion Çalışması

2007 yılında Tırt prodüksiyon adıyla yaptığımız 2 stop motion animasyon çalışmasının ilki.

Bak Dergisi 05 - 2006
bakmagazine.com/volkan-eksi

Bir dönem yerli yabancı tüm tasarımcıların ilgiyle takip ettiği Bak Dergisi ile yapmış olduğumuz, belirledikleri kelimelerin benim için ne ifade ettiğine dair mini-röportaj.